Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2670675 obálek a 806423 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Krkonoše známé i neznáméAutor: Petr David, Vladimír Soukup
ISBN: 9788076177314
OKCZID: 128229974

Citace (dle ČSN ISO 690):
DAVID, Petr. Krkonoše známé i neznámé. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2019. 223 stran. Universum.

Hodnocení: 4.5 / 5 (8 hlasů)


Anotace

 

Publikace představuje zajímavá místa Krkonoš v historickém a vlastivědném kontextu s detailním povšimnutím míst i méně známých turistickému ruchu.Každá kapitola obsahuje kromě barevných i černobílých fotogafií či vlastivědné a zeměpisné charakteristiky i zajímavé a leckdy nečekané historické zajímavosti a události, které se v daném místě odehrály (nachází se ve světle modrých rámečcích proložených kurzivou). Samožřejmostí jsou též zajímavé informace o kultuře a sportu i významných osobnostech. Obsahuje tyto části: Po tajemných stezkách Krkonoš, Vysocko, Harrachov a okolí, Rokytnicko, Jilemnice a okolí, Benecko a okolí, Špindlerův mlýn a okolí, Vrchlabí a okolí, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, Malá Úpa a okolí, Horní Maršov a okolí, Janské lázně a okolí, Černý Důl a okolí, Žacléřsko, Trutnovsko či Krkonoše turistické a lyžařské.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)