Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2387380 obálek a 593327 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Astrologie pro zdraví a pohodu

Autor: Monte Farber
ISBN: 9788076179394
OKCZID: 128314903

Citace (dle ČSN ISO 690):
FARBER, Monte. Astrologie pro zdraví a pohodu: nechte se vést hvězdami : praktický průvodce k získání energie a vitality. Překlad Michaela PONOCNÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2020. 215 stran.


Anotace

 

Mezinárodně uznávaní astrologové Monte Farber a Amy Zernerová využili své dlouholeté zkušenosti k sepsání knihy, která je praktickým a nepostradatelným průvodcem na cestě k dosažení zdraví a tělesné i duševní pohody. V přehledných kapitolách poznáte příznačné vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu, a navíc autoři nabízejí tipy na meditace, cvičení, léčivé čaje, kameny či barvy, vždy přesně zacílené pro dané sluneční znamení.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.214...)