Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2613254 obálek a 779528 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Na druhý pokusAutor: Swan T. L.
Rok: 2021
ISBN: 9788076251717
OKCZID: 128628352

Citace (dle ČSN ISO 690):
SWAN, T. L. Na druhý pokus. Překlad Zdenka LIŠKOVÁ. První vydání. V Praze: Metafora, 2021. 438 stran.

Hodnocení: 4.7 / 5 (318 hlasů)


Anotace

 

Erotický román, ve kterém se mladá vdova musí vypořádat s přitažlivostí svého arogantního nepřítele.Tristan Miles, skoro až pekelně přitažlivý magnát, je noční můrou všech krachujících firem. V jeho hledáčku se teď ocitla nejen Anderson Media, ale především samotná majitelka firmy – Claire Andersonová, mladá vdova, která se snaží zachránit odkaz svého manžela. A Tristan je odhodlaný učinit jí nabídku, která se neodmítá. Jenže Claire tímto mužem přímo pohrdá - je nesnesitelný, arogantní, a navíc známý sukničkář. Jeho nabídku rande tak samozřejmě odmítá. Jenže vlivem osudu se pak znovu setkávají na konferenci. Dokáže mu Claire odolat i tentokrát? Každy přeci ví, že Tristan Miles vždy dostane to, co chce.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)