Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2677218 obálek a 811233 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Scénář na láskuAutor: Annabel Monaghan, Dana Chodilová
ISBN: 9788076252417
OKCZID: 128909872

Citace (dle ČSN ISO 690):
MONAGHAN, Annabel. Scénář na lásku. Překlad Dana CHODILOVÁ. První vydání. Praha: Metafora, 2022. 221 stran.


Anotace

 

Příběh naprosto neromantické Nory, která se živí psaním romantických příběhů pro televizi. Jednoho dne však překročí svůj stín a napíše něco senzačního. I když to není romantické a je to velmi smutné. A tak začíná nový příběh jejího života.Ne že by Nora Hamiltonová nevěděla, co je to láska. Má ji přímo v popisu práce – denně usedá k notebooku a vymýšlí zápletky scénářů romantických filmů. Dokonce i rozpad vlastního manželství dokáže proměnit v předlohu pro film – a to tak bravurně, že o látku projeví zájem sám Hollywood. A co víc, klíčová scéna příběhu se bude natáčet přímo v jejím malebném domku a hlavní mužské role se ujme nejžádanější herecký idol současnosti, pohledný a sexy Leo Vance!

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)