Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zavedu tě do Carson cityISBN: 9788076290853
OKCZID: 128888844

Citace (dle ČSN ISO 690):
MATĚJOVSKÝ, Bohumil. Zavedu tě do Carson city. Vydání: 1. Praha: Talent Pro Art, 2022. 91 stran.


Anotace

 

Dobrodružný příběh dvou teenagerů, kteří nemají jednoduchý život, a rozhodnou se tedy utéct do Ameriky, protože si myslí, že tam se budou cítit lépe. Jejich cesta nakonec trvá jen pár dní.Vítězná novela literární soutěže Velká cena Talent Pro ART. Bohumil Matějovský zaujal porotu výbornou slovní zásobou, dobře vystavěným a napínavým příběhem, který není prvoplánový a v neposlední řadě příjemným nevtíravým humorem, který vhodně tuto knihu doprovází. Jaké to asi je žít ve vzdálené Nevadě? Dá se tam najít to, co hlavní hrdinové příběhu postrádají: Pochopení, přátelství a lepší budoucnost? Od koho se dočkají pomoci a od koho podrazu?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)