Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2541481 obálek a 736476 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Začni se ptát :Autor: James Patterson, Božena Chovancová
ISBN: 9788076337008
OKCZID: 128774275

Citace (dle ČSN ISO 690):
PATTERSON, James. Začni se ptát. Překlad Božena CHOVANCOVÁ. Vydání první. Frýdek-Místek: Alpress, 2022. 240 stran. Klokan.


Anotace

 

V krimithrilleru zkušeného amerického autora stojí proti sobě bývalý policista a místní drogová mafie v jinak poklidném pobřežním městečku.Po vyhazovu od policie provozuje Bill Robinson penzion na pobřeží a o okolní svět se moc nezajímá. Když se ale v přilehlém městečku objeví nová droga, uvědomí si bývalý detektiv rozsah nebezpečí a s přítelem Nickem začne pátrat po zdroji. Netuší, že stojí proti drogovému bossovi, který své plány kvůli neškodnému vysloužilci měnit nehodlá.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.79...)