Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3161155 obálek a 952254 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Jerzy Rafalski, Filip Koky
Rok: 2021
ISBN: 9788076391116
NKP-CNB: cnb003385018
OKCZID: 128752381
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
RAFALSKI, Jerzy. Hvězdy. Překlad Filip KOKY. Ostrava: Bookmedia, [2021]. 120 stran.
Hodnocení:
5.0 / 5
(1 hlasů)
Jak vypadá černá díra? Věděli jste, že jedna se nejspíš nachází také uprostřed naší Mléčné dráhy? I když astronomové za dlouhá léta pozorování přišli na mnoho zajímavých poznatků, vesmír zůstává nadále tajemný, uhrančivý a záhadný. V této knize najdete nepřeberné množství informací a plno barevných fotografií, dozvíte se, jaká souhvězdí můžete během různých ročních období pozorovat či přijdete na to, proč se souhvězdí Kasiopeja jmenuje právě takto. Tak vzhůru do vesmíru!