Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2477464 obálek a 698859 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kdo krade dětem čtení : velké detektivní dobrodružství pro děti a celou rodinuAutor: Jiří Kreč, Marie Brogowski
ISBN: 9788076503175
NKP-CNB: cnb003325011
OKCZID: 128559925

Citace (dle ČSN ISO 690):
KREČ, Jiří. Kdo krade dětem čtení: velké detektivní dobrodružství pro děti a celou rodinu. Ilustrace Marie BROGOWSKI. První vydání. Praha: Pointa, 2021. 70 stran.

Hodnocení: 4.5 / 5 (11 hlasů)


Anotace

 

Detektivní pátrání šesťačky Terezky přibližuje nejznámější díla světové literatury pro děti, zábavnou a interaktivní formou vtahuje čtenáře do děje a stává se inspirací pro další čtení.Vypátrejte spolu s Terezkou pachatele, který krade dětem čtení. Právě probíhá velká loupež století! Dětem někdo krade čtení. Detektivem pátrajícím po pachateli se kromě hlavní postavy Terezky můžete stát i vy. Na pomoc vám přispěchá řada pomocníků - muž s dýmkou, dřevěný panáček s dlouhým nosem, chlapec s kordem a spousta dalších hrdinů z knížek. Pátrání ale nebude vůbec jednoduché. Aby byla Terezka úspěšná, bude muset číst. A to ne jenom jednu knihu. U čtení navíc bude muset přemýšlet a hledat skrytá poselství.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (54.224.117...)