Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Srdce času. Soví nocAutor: Monika Peetz, Tereza Eliášová
ISBN: 9788076615625
NKP-CNB: cnb003442135
OKCZID: 128883006

Citace (dle ČSN ISO 690):
PEETZ, Monika. Srdce času. Překlad Tereza ELIÁŠOVÁ. 1. vydání. V Praze: CooBoo, 2022. 358 stran.


Anotace

 

Pokračování fantasy série o dívce bez minulosti Leně a Dantem, chlapci s různobarevnýma očima, který pochází z jiného světa a možná zná odpovědi, které Lena hledá.Lena se jen těžko vrací do normálního života. Jak má jen tak zapomenout na Danteho, kluka s různobarevnýma očima? Brzy na ni ale čekají daleko větší starosti: na školním výletě zjistí, že její pronásledovatel to ještě zdaleka nevzdal. Na poslední chvíli se Leně podaří podstrčit chronometr, se kterým může cestovat časem, své kamarádce Bobbie. To se však ukáže jako osudová chyba. Na útěku Bobbie spadne po hlavě do minulosti - a protože cestovat časem neumí, nemůže najít cestu ven. Lena tak musí porušit svůj slib a vrací se do neviditelného města. Potřebuje Danteho pomoc. Její protivník je ale pořád aspoň o krok před ní a nyní musí Lena zachránit nejen Bobbie, ale i celý neviditelný svět...

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)