Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2748769 obálek a 845552 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

První, kdo na konci zemřeAutor: Adam Silvera
Rok: 2023
ISBN: 9788076617247
OKCZID: 129003481

Citace (dle ČSN ISO 690):
SILVERA, Adam. První, kdo na konci zemře. Překlad Kateřina HAJŽMANOVÁ. 1. vydání. V Praze: CooBoo, 2023. 494 stran.

Hodnocení: 4.7 / 5 (8 hlasů)


Anotace

 

Román s fantasy zápletkou amerického autora vypráví příběh životní lásky na hranici smrti. Orion a Valentino jsou si souzeni, jejich setkání však osud zpočátku nepřeje. A když k němu konečně dojde, vědí, že mají zatraceně málo času.Dovede nová služba s názvem Hodina smrti skutečně předpovědět, kdy skončí lidský život, nebo je to jen vtip? Orion Pagan a Valentino Prince se neznají, ale oba se k ní z různých důvodů zaregistrovali. Když se setkají na Times Square, hned si hluboce porozumí. Ale pak zemi obletí první vlna hovorů oznamujících soudný den - a telefon se rozezní jen jednomu z nich. Orion ani Valentino netuší, jak den skončí, přesto vědí, že ho chtějí strávit spolu, i když to znamená, že jim rozloučení zlomí srdce.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

eReading.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)