Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2632188 obálek a 789324 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příběhy příliš lidskéISBN: 9788076660809
OKCZID: 128897717


Anotace

 

Sbírka psychologických povídek či kratších novel, propojených ústřední postavou.Naše nevědomí si s námi dělá, co ho zrovna napadne. Pohlcující, ničivá matka, madonin komplex, strach z převzetí zodpovědnosti za vlastní život, vražedná sebenenávist... to všechno jsou témata, s nimiž se Nigredův hrdina Nick, hloubavý čtenář Dostojevského, musí vyrovnávat. Činí tak s neohrožeností hodnou Ladislava Klímy a výsledkem jsou umně vybudované introspektivní příběhy odehrávající se na pomezí snu a skutečnosti. Defilují před námi mnohdy bizarní postavy a postavičky a vtahují nás do světa Nickových démonů. Naštěstí se i v pekle někdy objeví světlo na konci tunelu v podobě silné, nekompromisní ženy...

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)