Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Accounting & taxation terminology in practice = Odborná účetní a daňová terminologie nejen pro studentyAutor: Lucie Formanová, Veronika Solilová
Rok: 2024
ISBN: 9788076768635
OKCZID: 129256699


Anotace

 

Accounting & Taxation Terminology in Practice (Odborná účetní a daňová terminologie pro studenty) je určena jak studentům, tak profesionálům, kteří chtějí rozšířit své porozumění odborné terminologie v oblasti účetnictví a daní v anglickém jazyce. Představuje jedinečný komplexní zdroj k rozvoji slovní zásoby v těchto oblastech. Kniha je strukturována do dvou hlavních částí: kapitoly 1–6 se zabývají daňovou problematikou a poskytují přehled daní používaných v moderních ekonomikách, vysvětlují jejich funkce a metodiku výpočtu daňových povinností u jednotlivých daní, kapitoly 7–13 se věnují účetním tématům, jako je základní definice účetní terminologie a témata související s rozvahovými a výsledkovými položkami. Závěrečné kapitoly se věnují finančním výkazům a procesům spojeným s koncem účetního období. Každá kapitola obsahuje slovníček česko-anglické terminologie, praktické příklady a zejména didaktické materiály: křížovky, kvízy nebo početní příklady, které lze využít jak při výuce, tak při samostudiu k ověření získaných znalostí.


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)