Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631722 obálek a 789007 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Batman. Pád a padlíAutor: Tom King, Andy Kubert, Collin Kelly, Jackson Lanzing, Mairghread Scott, Steve Orlando, Tim Seeley, Mikel Janín, Jorge Fornés, Amancay Nahuelpan, Carlos D'Anda, Giuseppe Camuncoli, Cam Smith, Eduardo Risso, Patrick Gleason, Štěpán Kopřiva
ISBN: 9788076792142
NKP-CNB: cnb003443114
OKCZID: 128884665

Citace (dle ČSN ISO 690):
KING, Tom. Batman. Ilustrace Mikel JANÍN, ilustrace Jorge FORNÉS, ilustrace Amancay NAHUELPAN, ilustrace Carlos D'ANDA, ilustrace Giuseppe CAMUNCOLI, ilustrace Cam SMITH, ilustrace Eduardo RISSO, ilustrace Patrick GLEASON, překlad Štěpán KOPŘIVA. První vydání. Praha: Crew, 2022. 168 nečíslovaných stran.


Anotace

 

Komiksová série věnovaná patrně nejslavnější DC postavě - Batmanovi.Batman odhalil, kdo stojí za jeho současnými (i ne-tak-úplně současnými) problémy: Bane. Ale Batmanovi nejvěrnější spojenci odmítají uvěřit tomu, že je Bane znovu ve hře. Dokonce ani po tom, co se Batman s padouchem znovu utká, nedokáže z neznámých důvodů nalézt důkazy vypovídající o něčem nezvyklém. A protože nemá nikoho jiného, spojí se Batman s dalším Batmanem, odlišnou verzí Thomase Waynea z jiné reality. Spolu se svým „otcem“ putuje pouští, aby obnovil pouto Wayneovy rodiny – ale jak daleko je v této nepředstavitelné cestě on či druhý Batman ochotný zajít?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)