Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3162217 obálek a 952613 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Carl Barks, Jindřiška Mendozová
Rok: 2025
ISBN: 9788076798991
OKCZID: 129475535
Hodnocení:
4.7 / 5
(24 hlasů)
Úprk před obří kamennou koulí, zběsilou jízdu důlními vozíky či smrtící nástrahy v chodbách dávno ztracených chrámů neomylně spojuje jméno Indiana Jonese. Slavný archeolog v klobouku však pouze kráčí v kačeřích stopách. Tohle všechno už totiž dávno před ním zakusili Strýček Skrblík, kačer Donald a jejich synovci Kulík, Bubík a Dulík. Seznamte se se třemi zásadními příběhy z pera legendárního kreslíře, scenáristy a tvůrce Kačerova Carla Barkse, které významně ovlivnily George Lucase a Stevena Spielberga při vytváření prvních tří fi lmů s Indiana Jonesem a nyní u nás vycházejí poprvé.