Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889424 obálek a 872219 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Saturnin při chutiAutor: Macek Miroslav
Rok: 2023
ISBN: 9788076834064
OKCZID: 129042059

Citace (dle ČSN ISO 690):
MACEK, Miroslav. Saturnin při chuti: oficiální pokračování. Ilustrace Zdeňka KREJČOVÁ. I. vydání. Praha: XYZ, 2023. 215 stran.


Anotace

 

Saturnin se stěhuje z Luhačovic do Prahy, aby mohl být nablízku své dívce Amelii. Záhy zakoupí starý zámeček v Libni a Amelia zase dva psy s vytříbeným vkusem pro výtvarné umění. Poté, co si teta Kateřina vyžádá Saturninových služeb, odjíždějí s ostatními do Karlových Varů. Saturnin se tam bude věnovat vodnímu sommelierství, poradí režiséru Machatému s novým filmem a seznámí Milouše s vhodnými postupy pro zvýšení zájmu slečny Malvíny. A již tradičně si se vším poradí svým navýsost netradičním způsobem…


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
eReading.cz
KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)