Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2157924 obálek a 530605 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Tělo bez bolestí, ztuhlostí a slabostí : objevte v sobě radost z neomezeného pohybu

Autor: Bertherat, Thérèse
Rok: 2020
ISBN: 9788081006272
OKCZID: 128326747


Anotace

 

"Tato kniha o našem těle a o tom, jak s ním zacházíme - jak v něm žijeme - je fascinující a zcela výjimečná. Její autorka poskytuje originální usměrnění a vysvětlení hlubokých souvislostí. Je to nádherné, poetické, místy dojemné povídání o vnímání i nevnímání vlastního těla. O tom, jak málo stačí, aby se proměnilo, uvolnilo, osvobodilo, uzdravilo a přirozeně zkrásnělo. A spolu s ním i celá naše bytost a náš život. Obsahuje i povídání o několika mimořádných průkopnicích, které zavedly a rozpracovaly úplně jiný přístup k fyzioterapii, než na jakém staví běžná západní medicína. Zároveň se zde setkáte s příběhy různých osob, které se uzdravily; ale i takových, jež se možnosti získat zpátky svou sílu lekly a rázně léčbu ukončily ve chvíli, kdy začala být velice nadějná... Na závěr dostanete i návod na několik velmi jemných cviků, ty ale autorka nazývá ""antitělocvik"". Pomohou vám vcítit se do sebe, do svého těla i duše, do svého života i do života jako takového.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (34.232.62...)