Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2462928 obálek a 692000 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Moc podvědomí: velká kniha vnitřního a vnějšího rozvoje

Autor: Murphy, Joseph
Rok: 1993
ISBN: 9788085634082
NKP-CNB: cnb000075542
OCLC Number: (OCoLC)39602097
OKCZID: 110006802

Citace (dle ČSN ISO 690):
MURPHY, Joseph. Moc podvědomí: velká kniha vnitřního a vnějšího rozvoje. Praha: Knižní klub, 1993. 236 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (57 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Představujeme vám světoznámý bestseller učitele pozitivního myšlení dr. J. Murphyho, význačného představitele proudu psychologického myšlení, jež vyzvedá úlohu podvědomí v lidské psychice. Podvědomí je podle autora dokonce rozhodující silou, která určuje nejen duševní, ale také tělesný a společenský rozvoj člověka. Dr. Murphy na množství konkrétních příkladů uvádí, jak postupovat, aby člověk dosáhl úspěchu v zaměstnání, podnikání apod. Autor nám tak pomáhá při hledání kladných řešení našich životních situací. „Viděl jsem na vlastní oči, jak se s lidmi všech stavů, ras a národů děly zázraky. Také váš život se fantasticky změní – jakmile začnete využívat magické moci svého podvědomí. Tato kniha vám objasní, jak váš způsob myšlení a obrazy vaší představivosti formují a určují váš osud; neboť povaha a podstata člověka jsou dány obsahem jeho podvědomí.“

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Antikvariát Kodytek
Československá bibliografická databáze
Antikvarium s.r.o.
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát
Databázeknih.cz


Komentáře

Srovname.cz
Zajímavá knížka. Bylo těžké prokousat se začátkem, ale stálo za to vydržet číst až do konce. Od té doby, co jsem ji začala číst, mám stále dobrou náladu a spoustu věcí řeším jinak. Vřele doporučuji.
25.11.2015    Zdroj: Srovname.cz

Návody k tomu, jak ovlivnit své podvědomí a tím změnit svůj život v dobrém slova smyslu. Autor uvádí řadu příkladů ze své lékařské praxe.
11.02.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (18.212.120...)