Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147300 obálek a 949779 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Je opalování nebezpečné?: Jsou pihy nebezpečné?

Autor: Krajsová, Ivana
Rok: 1995
ISBN: 9788085800241
NKP-CNB: cnb000113745
OCLC Number: (OCoLC)84907404
OCLC Number: (ocolc)84907404
OKCZID: 110611949
Vydání: 2., rozš. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
KRAJSOVÁ, Ivana. Je opalování nebezpečné?: Jsou pihy nebezpečné?. 2., rozš. vyd. Praha: Maxdorf, 1995. 87 s., [2] s. obr. příl. Medica.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

V posledních letech se zmenšuje tloušťka ozonové vrstvy a na naše území dopadá mimořádně velké množství slunečního ultrafialového záření. Ultrafialové záření není vidět, následky jeho působení ano, i když s odstupem řady let.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení