Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298568 obálek a 1000051 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Jiří Cingroš
ISBN: 9788086231679
NKP-CNB: cnb003349212
OKCZID: 128680538
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
CINGROŠ, Jiří. Sám sobě doktorem. První vydání. Benešov: Start, 2021. 271 stran.
Hodnocení:
3.9 / 5
(38 hlasů)
Mimořádně úspěšná kniha založená na principu celostní medicíny léčící organismus jako celek. Autor čtenáři nic nezakazuje, pouze radí a doporučuje. Jeho metody a recepty vycházejí ze zkušeností lidového léčitelství, ověřených desítkami generací. Základem je sedm očistných kroků, během nichž jednoduchými a zcela přirozenými prostředky zbavíte své orgány letitých nánosů a vytvoříte předpoklady pro jejich úspěšnou léčbu. Kniha vyšla poprvé v roce 1995 a byla neustále dotiskována. I dnes má čtenářům co nabídnout, vychází tedy v nové, přehlednější a modernější úpravě, ale s původní obálkou. Nyní se vám dostává do rukou její nové vydání.