Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892436 obálek a 873661 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?Autor: Vančurová, Alena,
Rok: 2008
ISBN: 9788086324722
OKCZID: 110007306


Anotace

 

Snahou bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Větší důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu. Obě autorky mnoho let vyučují zdanění na vysoké škole, a jsou schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky, a je-li to možné i logický. Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek a grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy ČR. V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v posledních letech. Formou odkazů je upozorňeno na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný rejstřík.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
NK Praha


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)