Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2908869 obálek a 878736 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

ABC hudebních slohů : od raného středověku k W.A. MozartoviAutor: Jan Kouba
ISBN: 9788086385440
OKCZID: 128756747

Citace (dle ČSN ISO 690):
KOUBA, Jan. ABC hudebních slohů: od raného středověku k W.A. Mozartovi. 3. vydání (v nakladatelství Bärenreiter Praha vydání první). Praha: Bärenreiter, 2021. 253 stran.


Anotace

 

Kniha pojednává o hudebních slozích od raného středověku po klasicismus.Přehledný výklad o hudebních slozích a hudebních formách s těmito slohy spojenými vyšel ve třetím vydání, které se ovšem od toho druhého z roku 1988 nijak zásadně neliší. Jan Kouba svůj text člení chronologicky na šest celků. Zabývá se slohem gregoriánského chorálu, chorálem v době karolínské a následně hudebními slohy gotickými, rensančními, barokními a klasicistními.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)