Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2157924 obálek a 530605 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Volební a stranické systémy : ČR v mezinárodním srovnání

Autor: Novák, Miroslav
Rok: 2004
ISBN: 9788086473888
NKP-CNB: cnb001496976
OCLC Number: (OCoLC)63115858
OKCZID: 110004329

Citace (dle ČSN ISO 690):
NOVÁK, Miroslav. Volební a stranické systémy: ČR v mezinárodním srovnání. Dobrá Voda: Aleš Čeněk, 2004. 485 s. Vysokoškolské učebnice.
Zdroj:


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Volební a stranické systémy ČR v mezinárodním srovnání - Kolektiv autorů. Mají volební systémy důležitý nebo jen okrajový vliv na stranický systém? Proč se už dávno České republice nedaří, aby měla stabilní a akceschopnou vládu? Jak chápat zmařený pokus ODS a ČSSD o úpravu volebního zákona do Poslanecké sněmovny? Jaká poučení vyplývají ze zahraničních zkušeností Polska, Maďarska, Itálie a Nového Zélandu? To jsou některé z otázek, kterými se zabývá tato publikace, která je určena studentům politologie, práva a sociologie i aktérům a analytikům české politiky. Mezi autory jsou profesor ústavního práva Masarykovy university v Brně Jan Filip, dva profesoři politologie téže university (její rektor Petr Fiala a Maxmilián Strmiska);, první a zatím jediný profesor politologie University Karlovy v Praze (Miroslav Novák); a emeritní profesor politologie Kalifornské University v Irvine (USA); Rein Taagepera, který je nejspíš největším žijícím znalcem volebních systémů. Publikace: Volební a stranické systémy ČR v mezinárodním srovnání

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.232.62...)