Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2323171 obálek a 585616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Tiché rozhovory : nahlédněte do pestrého světa lidí se sluchovým postižením

Autor: Lucie Křesťanová , Jitka Motejzíková
Rok: 2012
ISBN: 9788086792262
NKP-CNB: cnb002398101
OCLC Number: (OCoLC)817050190
OKCZID: 111611738

Citace (dle ČSN ISO 690):
FALTEJSEK, Radek, Jana HAVLOVÁ, Jana JUNGMANNOVÁ, Lena VAŇKOVÁ, Milena BROŽOVÁ, Romana PROCHÁZKOVÁ, Jana SUCHANOVÁ, Eva NOVÁKOVÁ a Barbora ZACHO. Tiché rozhovory: nahlédněte do pestrého světa lidí se sluchovým postižením. Praha: Federace rodičů a p


Anotace

 

Kniha obsahuje rozhovory s 20 neslyšícími a nedoslýchavými lidmi, kteří se výrazným způsobem prosadili v profesním životě v majoritní společnosti i ve společnosti lidí se sluchovým postižením (divadlo, poezie, sport, vědecká práce, lingvistika znakového jazyka, práce v organizacích neslyšících a pro neslyšící, prosazování práv a zájmů neslyšících, a další). Kniha seznamuje čtenáře populární formou rozhovorů s tím, jak vypadá život lidí s různým typem sluchového postižení, jaké mají životní zkušenosti, jaká byla jejich životní dráha a např. i s tím, s jakými potížemi se v životě potkali a jak je překonali. Autory rozhovorů jsou neslyšící a nedoslýchaví mladí lidé, jejichž medailonky jsou součástí publikace.

Zdroj anotace: SKAT - Souborný katalogDostupné zdroje

NK Praha


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.227.0...)