Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2540792 obálek a 735990 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Listina základních práv Evropské unie : deset let v praxi – hodnocení a výhledAutor: Magdalena Svobodová, Harald Christian Scheu, Jan Grinc
ISBN: 9788087284780
OKCZID: 128304553

Citace (dle ČSN ISO 690):
SVOBODOVÁ, Magdaléna, ed., SCHEU, Harald Christian, ed. a GRINC, Jan, ed. Listina základních práv Evropské unie: deset let v praxi - hodnocení a výhled. Praha: Auditorium, 2019. 267 stran.


Anotace

 

Kniha je věnována desátému výročí právní závaznosti Listiny základních práv Evropské unie.Její autoři, vyučující a doktorandi na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, hodnotí její působení na unijní úrovni i ve vnitrostátním prostředí jednotlivých členských států. Pozornost je věnována vybraným otázkám nejen aplikační praxe, ale také zohledňování Listiny v rámci unijní i národní normotvorby.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (34.239.147...)
 
 
 

Seznam literatury