Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2634505 obálek a 790422 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kniha svátkůAutor: Menachem Hakohen, Alona Frankel, Jindřiška Kracíková
ISBN: 9788087343968
OKCZID: 128352320

Citace (dle ČSN ISO 690):
HAKOHEN, Menachem ben Mordechaj. Kniha svátků =: Sefer ha-chagim. Ilustrace Alona FRANKEL, překlad Jindřiška KRACÍKOVÁ. Vydání první. Praha: Nakladatelství P3K, 2019. 85 stran.


Anotace

 

Kniha provede čtenáře, děti a spolu s nimi jejich rodiče či pedagogy tradicemi a významem jednotlivých židovských svátků. Ilustrace tvoří nedílnou součást knihy a poměrně podrobný text doplňují. Každá z kapitol popisuje návštěvu jednoho židovského svátku, který personifikovaný přichází navštívit kamarády Chagaje a Chagit. Děti se s jednotlivými svátky seznamují a vyptávají se jich na rozličné podrobnosti a zajímavosti. Po pojednání o svátcích Roš Hašana, Jom Kipur, Sukot, Simchat Tora, Chanuka, Tubišvat, Purim, Pesach, Lag baomer a Šavuot knihu uzavírá kapitola věnovaná Šabatu.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)