Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3300678 obálek a 1000883 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Kuntoš Jaroslav
Rok: c2012
ISBN: 9788087366127
NKP-CNB: cnb002397285
OCLC Number: (OCoLC)817050037
OKCZID: 111514404
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
KUNTOŠ, Jaroslav a Dana CABANOVÁ. Silver judaica from the collection of the Jewish Museum in Prague. Prague: Jewish Museum in Prague, c2012, 315 s. ISBN 978-80-87366-12-7.
Katalog čítající 475 položek představuje přibližně 10% z muzejní kolekce židovských rituálních předmětů ze stříbra (soubory výzdoby Tóry - štíty, koruny, nástavce a ukazovátka; pokladničky, poháry, chanukové a sobotní svícny, věčná světla, levitské soupravy, talíře na seder, misky na etrog, rituální kořenky apod.). Výběru předchází úvodní text věnovaný kolekci pražského muzea obecně a zahraničním i českým zhotovitelům židovského i křesťanského původu. Rejstříky jsou řazeny podle místa vzniku, jména zhotovitele, iniciál tvůrců a křestních jmen a příjmení uvedených autorů. Nechybí bibliografie a stručná informace o autorovi, dlouholetém kurátorovi muzejní sbírky kovů a trojrozměrných předmětů.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz