Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2890222 obálek a 872760 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Daňový systém ČR 2014Rok: 2014
ISBN: 9788087480236
OKCZID: 113621870

Citace (dle ČSN ISO 690):
VANČUROVÁ, Alena. Daňový systém ČR. V Praze: 1. VOX, [1997]-. Ekonomie.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Toto již dvanácté jedinečné vydání publikace na našem trhu, srozumitelným způsobem pojednává o problematice daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob. Komplexně zpracovaná problematika daní reagující na rekodifikaci soukromého práva od 1. 1. 2014. Přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku. Množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů. Jedinečná publikace daňového práva na našem trhu! Je určena nejen studentům a pedagogům, ale i širokému okruhu čtenářů, kteří se zabývají daňovou problematikou. Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu, což je nutné vzhledem ke skoro permanentnímu toku zásahů do daňového systému.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)