Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299950 obálek a 1000634 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Fenologické charakteristiky vybraných lesních bylin v Česku =Phenological characteristics of selected forest plants in the Czech Republic

Rok: 2013
ISBN: 9788087577226
NKP-CNB: cnb002587447
OCLC Number: (OCoLC)880869556
OKCZID: 114134580
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
Fenologické charakteristiky vybraných lesních bylin v Česku =: Phenological characteristics of selected forest plants in the Czech Republic. 1. vyd. Praha: Český hydrometeorologický ústav, 2013. 80 s.


Anotace

Publikace zaměřená na životní projevy vybraných lesních rostlin. Výsledky vybraných fenologických fází - počátek a konec kvetení, zralost plodů u deseti volně rostoucích bylin na území ČR. Klimatologické charakteristiky.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČR



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení