Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2908869 obálek a 878736 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

O vakeriben paš o lekvaris = Povídání u povidelAutor: Květoslava Podhradská, Klára Zahrádková, Karolína Ryvolová, Květoslava Podhradská, Květoslava Podhradská
ISBN: 9788087780336
NKP-CNB: cnb003488422
OKCZID: 128943619

Citace (dle ČSN ISO 690):
PODHRADSKÁ, Květoslava. Povídání u povidel =: O vakeriben paš o lekvaris. Ilustrace Klára ZAHRÁDKOVÁ, překlad Karolína RYVOLOVÁ. Praha: Kher, 2022. 67 stran. Mirikle, 2. svazek.


Anotace

 

Autobiografické romsko-české vyprávění, ve kterém autorka vzpomíná na dětství a mládí.Knížka nás přenese do současného moravského městečka jménem Boskovice, kam o horkých letních dnech přijíždí za babičkou strávit prázdniny vnoučata Patricie s Robinem. Babiččina zahrada a jídelní stůl se stanou tichými svědky historek z jejího života, tolik odlišného od toho, jaký žijí děti dnes. Pro všechny malé i velké, kteří se chtějí něco dozvědět o minulém i současném životě Romů.

Zdroj anotace: Národní knihovna České republikyDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)