Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149369 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Die Problematik des Restrisikos im Umweltrecht in der Tschechischen Republik und in Österreich

Autor: Milan Damohorský, Ferdinand Kerschner, Vojtěch Stejskal, Erika Wagner
ISBN: 9788087975725
OKCZID: 127898498

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
DAMOHORSKÝ, Milan, ed., KERSCHNER, Ferdinand, ed., STEJSKAL, Vojtěch, ed. a WAGNER, Erika, ed. Die Problematik des Restrisikos im Umweltrecht in der Tschechischen Republik und in Österreich. Prag: Univerzita Karlova, 2017. 189 stran.


Anotace

Monografie vzešlá z doktorandské mezinárodní konference zabývající se právními aspekty rizikových činností v oblasti životního prostředí a mechanizmy jejich předcházení a regulace.


Přidat komentář a hodnocení