Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2091267 obálek a 514700 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Veľký spor

Autor: Ellen Gould Harmon White
ISBN: 9788087995440
NKP-CNB: cnb002978917
OKCZID: 127858049

Citace (dle ČSN ISO 690):
WHITE, Ellen Gould Harmon. Veľký spor. Prvé vydanie. Liberec: Družstvo Ekon, [2017]. 351 stran.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Anotace

 

Velký spor poodhaluje roušku tajemství působení zla, a to od jeho počátků až do doby konce světa. Odhalí vám tajemný svět zlých duchovních bytostí, kteří právě v této době zintenzivňují své projevy. Kniha vás připraví na události, které nás v blízké budoucnosti podle Bible čekají. Jak již podle kulminujících událostí v ekologii, politice, ekonomice, tak podle stoupajících sil okultismu a horšících se mezilidských vztazích můžeme sledovat, že závěr dějin nebude jednoduchý. My ale potřebujeme pevný směr a jistý cíl. Tendence omezovat svobodu a manipulovat s lidským svědomím zde byly, jak popisuje kniha, celou historii, ale nyní se před ukončením dějin zla zmnohonásobí. Bůh měl přesto v každé době svůj věrný lid, budete mezi něj patřit také? Budete v rozhodující chvíle svého života na straně lásky?

Zdroj anotace: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizacePřidat čtenářskou recenzi

Od: (18.206.12...)