Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hrůzy v MichiganuISBN: 9788088067573
OKCZID: 128847784

Citace (dle ČSN ISO 690):
BARTÁČEK, Pavel. Hrůzy v Michiganu. 1. vydání. Český Krumlov: Golden Dog, 2022. 319 stran.


Anotace

 

Horor českého autora se odehrává na přelomu let 1882-1883 v Michiganu, kde se - především během úplňkových nocí - začaly odehrávat nevýslovné hrůzy. Lovci se v místních lesích musí utkat s krvelačnou nestvůrou... Vyprávění o nevšedním setkání dvou zcela odlišných světů uprostřed hustých lesů horního Michiganu. V době, kdy se země zotavuje z občanské války Jihu proti Severu, se hrstka obyčejných lidí utká s mytickou postavou, již do té doby znal jen málokdo z vyprávění starých indiánů... Důležitou roli v příběhu hraje deník jednoho starého, osamělého lovce, v němž je onen tvor z temnot dokonale popsán. Dozvíme se z něj mimo jiné, že velkou část odpovědnosti za všechny hrůzy nese otcovská láska. Tento příběh, inspirovaný zápisky ze zmíněného deníku a vyprávěním starousedlíků, nemá vítězů, ale má své hrdiny - přátele, z nichž se stávají nepřátelé, a naopak, především však statečné muže a muže... vlčí!

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)