Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3300678 obálek a 1000883 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak být nablízku : provázení posledními týdny a dny života

Autor: Martina Špinková, Daniela Tausch, Aranka Gärtnerová
ISBN: 9788088126461
NKP-CNB: cnb003044592
OKCZID: 128082692

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠPINKOVÁ, Martina. Jak být nablízku: provázení posledními týdny a dny života. Překlad Aranka GÄRTNEROVÁ. 7. vydání. [Praha]: Cesta domů, [2018]. 26 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Další vydání

3. vyd. Rok vydání: c2013



Anotace

Text útlé knihy podává základní informace o tom, jak může vypadat poslední úsek cesty životem, jak umírající člověk odchází, co ho čeká, jak ho můžeme při umírání doprovázet, jak pečovat o jeho výživu, hygienu a další tělesní potřeby, ale také o jeho potřeby duševní a duchovní. Knížka je osvědčeným pomocníkem, pomůže odstraňovat zbytečné obavy a nejistotu. Je vyhledávaná nejen pečujícími členy rodiny a blízkými přáteli, ale i odborníky z pečujících profesí.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení