Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2325121 obálek a 586491 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Unity : první seznámení s tvorbou počítačových her

Autor: Tomáš Holan
ISBN: 9788088168577
OKCZID: 128490887

Citace (dle ČSN ISO 690):
HOLAN, Tomáš. Unity: první seznámení s tvorbou počítačových her. 1. vydání. Praha: CZ.NIC, z.s.p.o., 2020. 172 stran. CZ.NIC.


Anotace

 

Pokud jste o Unity nikdy neslyšeli, tak je to nástroj, který dovoluje vytvářet profesionálně vypadající 2D i 3D počítačové hry běžící na různých platformách, od Windows přes webové aplikace až po mobilní telefony. Kniha je určena především pro zvědavé studenty středních škol a možná i pro jejich učitele, kteří hledají nějaké zajímavé téma do kurzů informatiky. Při psaní knihy měl autor na mysli také všechny ostatní čtenáře, kteří o Unity už slyšeli a chystají se s ním již nějakou dobu seznámit, ale zatím nevěděli, odkud začít. Tak teď je ta správná chvíle!

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.238.99...)