Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2523026 obálek a 726137 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Velká knížka - ZVÍŘATA pro malé vypravěčeISBN: 9788088276470
NKP-CNB: cnb003010913
OKCZID: 127942958

Citace (dle ČSN ISO 690):
LOHR, Stefan. Zvířata: velká knížka pro malé vypravěče. 1. vydání. Přeložil Tomáš KAPIC. Praha: Presco Group, a.s., 2018. 16 nečíslovaných stran. Ella & Max.

Hodnocení: 4.8 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Víte, kde všude žijí zvířata? V lesích, na polích, ve městech… Na souši, ve vodě i ve vzduchu. U nás ve vnitrozemí, u moře i v hlubokých vodách oceánů, v pralese, v savaně, a dokonce i v nehostinné poušti nebo za polárním kruhem, v oblastech věčného sněhu a ledu. Vydejte se objevovat rozmanité obyvatele oblastí celého světa, poznejte jejich životní podmínky i to, jak je příroda k životu v tom kterém prostředí vybavila. Na cestě vás bude provázet parta nadšených cestovatelů, jež naleznete na každém obrázku v této knize – procvičte svou paměť a pozornost a stránku za stránkou „čtěte“ jejich dobrodružství v propracovaných ilustracích! Na konci knihy pak naleznete seznam všech vyobrazených živočichů, s jehož pomocí se můžete stát odborníky na známá i málo známá zvířata. Prostřednictvím půvabných obrázků se malí čtenáři naučí nejen nalézat slova, popisovat, vyprávět, ale také vnímat knihu jako zdroj informací, vědění i zábavy.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Books & Books s.r.o.
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.238.72...)