Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2615024 obálek a 781067 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Deník saúdské manželkyISBN: 9788088287537
OKCZID: 127909635

Citace (dle ČSN ISO 690):
BULBECK, Soňa. Deník saúdské manželky. Překlad Karolína URBANOVÁ. Vydání: 3., v českém jazyce: 1. Praha: Formal Group, 2018. 95 stran.

Hodnocení: 3.7 / 5 (3 hlasů)


Anotace

 

Vtipný příběh dívky vdané do Saudské Arábie nabourává klišé o utlačovaných ženách, ale i o zemi, kde létají lidem do úst pečení holubi.Píše se rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmějí mít řidičský průkaz. Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. A tak i saudská vláda hledá nové způsoby, jak přinést zemi peníze. Jedním z nich má být i vydávání turistických víz a s tím spojený masivní rozvoj cestovního ruchu. Tohoto faktu pohotově využije mladá podnikavá Slovenka, která si se svým saudským manželem otevře cestovní kancelář. O tom, jaké úskalí, ale i komické situace přináší jejich život falešných beduínů, se dozvíte z jejího deníku.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)