Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2539043 obálek a 735009 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Bastien, syn hvězdISBN: 9788088298465
NKP-CNB: cnb003116618
OKCZID: 128199885

Citace (dle ČSN ISO 690):
NIKODÉM, Filip. Bastien, syn hvězd: (z cyklu Neobyčejné příběhy obyčejného města). První vydání. Praha: Klika, 2019. 183 stran. Otevřeno.


Anotace

 

Fantasy román českého autora, v jehož centru stojí postava jednoho velmi zvláštního chlapce. Místní podivín a laický dominikán Antonín poslechne tajemný hlas, který ho dovede k velmi zvláštnímu chlapci, Bastienovi. Antonín se o něj postará a zjistí, že má svérázný postoj k Bohu, neuvěřitelné teorie o původních stvořitelích a o nebeském Jeruzalémě. A zatímco Antonína fascinuje Bastienova neobvyklá a až nadlidská duše, ruský mafiánský boss se zhlédne v jeho těle a chce ho pro svůj špinavý byznys získat stůj co stůj. Pošle pro něj své muže, ti ale umírají v souhře velmi nepravděpodobných náhod. Unese tedy jeho přátele, aby ho vydíráním přiměl ke spolupráci… Kdo vlastně je Bastien a proč se kolem něj začínají dít tajuplné věci, které nakonec otřesou poklidným městečkem v předadventní čas? Dokáže odolat všem nástrahám a dokončit své poslání?

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Komentáře

Napínavé čtení plné zvratů a překvapení. Doporučuji.
10.08.2020    Zdroj: Web obalkyknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.221...)