Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2612287 obálek a 777840 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Tajemství planety DorAutor: Denisa Kimlová
Rok: 2021
ISBN: 9788088349266
OKCZID: 128691952

Citace (dle ČSN ISO 690):
KIMLOVÁ, Denisa. Tajemství planety Dor. Ilustrace Taťána MOROVÁ. Vydání první. Praha: Cattacan, 2021. 124 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)


Anotace

 

Sci-fi příběh o propojení světa lidí na Zemi a humanoidů z planety Dor.Prokop je skoro normální jedenáctiletý kluk, který má nejlepšího kámoše Sama a trochu divné, ale moc fajn rodiče. I když je nadaný a má svůj „radar“, jak říká máma, není zrovna hvězdou školy. Jenomže potom přijdou jeho dvanácté narozeniny a začnou se dít věci. Nic není, jak si myslel, a protivný spolužák bude brzy tou nejmenší překážkou, kterou musí překonat. Dozví se překvapivé věci o svém původu, kromě mámy a táty najednou získá ještě záhadné „sobotní rodiče“, pozoruhodného bráchu a trochu praštěnou sestru, na níž kamarád Sam může nechat oči. A ano... Prokopův příběh, během něhož zjistí, čeho všeho může dosáhnout, když si věří, se nebude odehrávat jen na Zemi.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)