Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2524573 obálek a 727381 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Temné cestyAutor: Chevy Stevens, Eva Hauserová
ISBN: 9788088364122
NKP-CNB: cnb003350275
OKCZID: 128734106

Citace (dle ČSN ISO 690):
STEVENS, Chevy. Temné cesty. Překlad Eva HAUSEROVÁ. Vydání první. Praha: Ocelot - Gorila s.r.o., 2021. 367 stran.

Hodnocení: 3.5 / 5 (14 hlasů)


Anotace

 

Kriminální román od kanadské autorky popisuje letitý problém osmi set kilometrové dálnice vedoucí kolem městečka Cold Creek. Na téhle cestě zemřelo už příliš mnoho mladých žen a nikdo zatím nebyl dopaden.Již po desetiletí řádí kolem hlavní silnice městečka Cold Creek vrah, který útočí na ženy. Svérázná teenagerka Hailey miluje přírodu a díky svému otci v ní umí i přežít. Nyní je Hailey sirotek a žije u příbuzných, kde jí policista Vaughn dělá ze života peklo. Hailey se rozhodne utéct do hor a lesů Britské Kolumbie, ale místní obyvatelé se začnou domnívat, že se stala nejnovější obětí silničního vraha. O rok později se Beth Chevalier obrátí život vzhůru nohama. Její sestra Amber byla zavražděna, a tak Beth přijíždí do Cold Creek zjistit, co přesně se jí stalo. Čím víc se ale blíží pravdě, tím víc ohrožuje sebe samotnou a postupně odhaluje, proč Hailey utekla.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.230.142...)