Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2551864 obálek a 741196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapiiAutor: Sascha Seifert, Kristin Adler, Arndt Flengler, Stephan Mogel, Mária Schwingerová
ISBN: 9788088395157
OKCZID: 128762092

Citace (dle ČSN ISO 690):
SEIFERT, Sascha. Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapii. Překlad Mária SCHWINGEROVÁ. 2. vydání. Olomouc: Poznání, 2022. 236 stran.


Anotace

 

Kniha seznámí terapeuta s holistickými vztahy mezi osteopatií a kineziologickým tejpováním.V diagnostické části terapeut najde návody, jak za pomoci screeningových a svalových testů spolehlivě nalézt oblasti s lézí, v praktické části jsou popsána ošetření vhodnou tejpovou aplikací. Správnost tejpové aplikace při různých potížích znázorňují vynikající fotografie, které usnadňují použití v praxi.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury