Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2671637 obálek a 807027 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Existence marnostiAutor: Horníček, Pavel
ISBN: 9788088412199
OKCZID: 128932107


Anotace

 

Román českého autora z prostředí drogově závislých a z psychiatrické léčebny.Příběh začíná v prostředí psychiatrické léčebny. Perry Bittman, eso v oboru psychiatrie, má před sebou případ, který mu změní život. Poháněn svým mentorem Henrym, vstupuje do podivuhodného vyprávění jednoho z pacientů. Ten zprvu jeví příznaky typické schizofrenie či syndromu rozdvojené osobnosti, avšak Bittman začíná v jeho osobnostech poznávat příběhy lidí, kterými se zabýval v minulosti. Horší je však to, že tyto případy nebyly zdárně vyřešeny, což odhalí staré jizvy zkušeného doktora. Má mu tento pacient připomenout jeho neúspěchy, nebo má celý případ hlubší a mnohem osobnější význam? Je Perry Bittman skutečně taková hvězda ve svém oboru, nebo jsou jeho nejlepší dny již sečteny?

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)