Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2437931 obálek a 679393 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ceny: román

Autor: Segal, Erich a Stárková, Jiřina
Rok: 1995
ISBN: 9788090181717
NKP-CNB: cnb000112970
OCLC Number: (OCoLC)36611907
OKCZID: 110384320
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
SEGAL, Erich. Ceny: román. Překlad Jiřina STÁRKOVÁ. Vyd. 1. Velké Přílepy: Lucka, 1995. 301 s.

Hodnocení: 4.5 / 5 (1 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Román známého amerického autora propojuje příběhy tří vědců, jejichž profesní kariéra se osudově střetává se soukromým životem. Adam Copersmith, gynekolog, který se proslaví objevem v léčbě neplodnosti, se po citově nenaplněném manželství s ambiciozní právničkou zamiluje do své pacientky. Konečně nachází smysl života, ale jeho štěstí netrvá dlouho. Zcela nečekaně se ocitá tváří v tvář nevyléčitelné chorobě. Sandy Raven, badatel v oblasti genetického inženýrství, stane na prahu fantastického objevu, ale vzápětí prožije krutou zradu, jež poznamená i jeho rodinný život. Zvolí lež a přetvářku, nebo vymění vysněný ráj za jiné, reálnější hodnoty? A Isabela da Costaová získá už na prahu dospělosti věhlas světově známé fyzičky, pro niž není problém vyvrátit dosud všeobecně platné přírodní zákony. V soukromí se ale musí rozhodnout mezi otcem, který ji razil cestu k vrcholu, a mladým mužem, jenž drží klíč k jejímu štěstí. Šokující poznání rozmetá Isabelin vnitřní svět a ohrozí její zdraví... Všichni tři na své výpravě za tajemstvím přírody a vesmíru neochvějně směřují k získání mety nejvyšší - Nobelově ceně. Ne všichni se jí však dočkají..

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Antikvarium s.r.o.
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.177...)