Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2920505 obálek a 884738 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Průvodce porodnicemi České republikyRok: 2002
ISBN: 9788090308701
NKP-CNB: boa001-mzk01000589111
OKCZID: 110039973

Citace (dle ČSN ISO 690):
Průvodce porodnicemi České republiky: ucelený přehled služeb porodnic Čech, Moravy a Slezska s hodnocením : informativní texty o přirozeném porodu doplněné autentickými porodními příběhy. Praha: Argo :, Aperio, [2002?]-.


Anotace

 

Praktický rádce pro nastávající rodiče podává přehled služeb nabízených v porodnicích České republiky. Obecné informace o vybavení porodnic, přípravě na porod, vedení a průběhu porodů, poskytované poporodní péči, přístupu lékařů a zdravotnického personálu k matce, dítěti i otci (případně doprovodu rodičky), včetně statistických údajů dokládajících úroveň služeb v daném zařízení (předporodní péče, epiziotomie, kojení apod.), doplňují autentické výpovědi o zkušenostech s porodem. Všechny porodní příběhy se shodují v názoru, že současné české porodnictví s prosazováním lékařsky vedených porodů je velmi nešetrné k matce a dítěti a je nejvyšší čas, aby se našim ženám umožnil přirozený porod. Informace o přirozeném porodu nastávající rodiče naleznou v úvodu knihy a v obrazové příloze. Publikace občanského sdružení APERIO - Společnosti pro zdravé rodičovství se snaží umožnit rodičům nalézt správné místo, kde by mohli přivést na svět dítě podle svých představ, tj. co nejpřirozeněji.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)