Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2701025 obálek a 826051 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Steve & já: můj život s Lovcem krokodýlůAutor: Irwin, Terri
Rok: 2008
ISBN: 9788090399730
NKP-CNB: cnb001822757
OCLC Number: (OCoLC)432993107
OKCZID: 110115687

Citace (dle ČSN ISO 690):
IRWIN, Terri. Steve & já: můj život s Lovcem krokodýlů. [Praha]: IFP Publishing, 2008. 280 s., [16] s. barev. obr. příl.

Hodnocení: 4.8 / 5 (10 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Steve Irwin, postava známá ze série televizních seriálů také pod jménem Lovec krokodýlů. ProsluI zejména svou prací s nebezpečnými zvířaty a svými často kaskadérskými kousky s krokodýly. I v naší televizi vysílali (na některých kanálech ještě stále vysílají) seriály o jeho obdivuhodné práci s plazy a s australskou faunou vůbec. V Austrálii založil zoologickou zahradu a díky zmíněným seriálům se stal opravdovou celebritou. Bohužel, v roce 2006 nešťastnou náhodou zemřel při potápění – přes všechny jeho odvážné kousky ho nakonec zabilo vlastně mírumilovné zvíře.V knize Steve & já vypráví jeho žena, Terri Irwinová, příběh jejich společných a nezapomenutelných dobrodružství – od boje s jedovatými hady přes záchranu velkých nebezpečných krokodýlů, setkání s velrybami a spoustu dalších až po smutné dobrodružství poslední.Kniha Steve & já je nejen skutečným a dojemným příběhem, ale také báječným dobrodružstvím života s člověkem, který se stal legendou. Je příběhem, který napsala žena nejpovolanější. Ta, která ho milovala.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Martinus
Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Komentáře

Nemám slov. Snad první kniha, nad kterou jsem si pobrečela.
26.02.2014    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)