Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2671637 obálek a 807027 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Každý den odvahuISBN: 9788090604445
OKCZID: 128933832


Anotace

 

Fejetony populárního českého hudebníka.Sbírka fejetonů, které kapelník skupiny Mňága a žďorp Petr Fiala publikoval v posledních letech každý týden v časopise Reflex. Částečně je to deník kapely Mňága a žďorp, částečně autorův osobní. Texty spojuje absolutní svoboda témat, o kterých Petr Fiala říká: "Mám svobodu psát cokoli a o čemkoli, včetně básniček, ze kterých možná vzniknou budoucí texty písní. Je to kolekce vzpomínek a příhod, které snad stojí za zaznamenání. Jediným omezením je omezená délka textu, daná novinářským žánrem i fyzickou velikostí stránky časopisu, což se nakonec ukázalo být požehnáním a jednotícím prvkem."

Zdroj anotace: NKPPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)