Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2262716 obálek a 570162 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Náš dům je v plamenech

Autor: Greta Thunberg, Irena Lysáčková, Magdaléna Michlová, Jaroslav Michl, Malena Ernman, Svante Thunberg, Beata Ernman
ISBN: 9788090630772
OKCZID: 128264452

Citace (dle ČSN ISO 690):
THUNBERG, Greta a ERNMAN, Malena, ed. Náš dům je v plamenech. Překlad Irena LYSÁČKOVÁ, překlad Magdaléna MICHLOVÁ, překlad Jaroslav MICHL. Vydání první. V Olomouci: Broken Books, 2019. 273 stran.


Anotace

 

V srpnu 2018 se tehdy patnáctiletá Greta Thunberg rozhodla nejít do školy a začít před švédským parlamentem svou pravidelnou páteční stávku za klima, čímž zažehla jiskru globálního hnutí bojujícího s klimatickou krizí a inspirovala miliony studentů ke stávkám za planetu. Později obdržela prestižní Prix Liberté či nominaci na Nobelovu cenu za mír. Kniha Náš dům je v plamenech obsahuje český překlad knihy Scény od srdce, kterou společně s Gretou napsala její matka operní zpěvačka Malena Ernman, otec Svante Thunberg a sestra Beata Ernman. V této publikaci najdete také nejdůležitější Grétiny projevy, které v anglické verzi vyšly pod názvem No one is too small to make a difference.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (3.239.109...)