Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2379032 obálek a 592234 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Příběh modré planety

Autor: Jaroslav Haidler
ISBN: 9788090797741
NKP-CNB: cnb003314455
OKCZID: 128533396


Anotace

 

Sci-fi novela a fantasy povídka od českého autora. Příběh z blízké budoucnosti, kdy naši planetu zdevastuje jaderná válka mocností, a oslabené země si podrobují islámští radikálové. Hrdina se s posádkou vrací na Zem po atomové válce, která proměnila velkou část Severní Ameriky a Eurasijského kontinentu v jadernou pustinu. Astronaut Martin je po přistání vyslán na Ústecko s úkolem podílet se na obnovení chodu státní správy. Jeho snahu komplikují střety s radikalizovanou islámskou komunitou, která se snaží ovládnout život města. Součástí knihy je i fantasy povídka Knihovna osudu ze země kyklopů.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.98...)