Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889424 obálek a 872219 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Báječná léta s Babišem : kronika divné dobyAutor: Pavel Šafr
ISBN: 9788090799981
OKCZID: 129014380

Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠAFR, Pavel. Báječná léta s Babišem: kronika divné doby. Praha: Free Czech Media, 2023. 299 stran.

Hodnocení: 0.0 / 5 (2 hlasů)


Anotace

 

V letech 2013-2023 prožila česká společnost zvláštní období. Prezidentem byl Miloš Zeman a klíčový díl moci na sebe strhl oligarcha a majitel mediálního impéria i obřího holdingu Andrej Babiš. Pavel Šafr tuto situaci od počátku viděl jako ohrožení svobody a demokracie v České republice, a proto spolu s kolegy založil jako alternativu k narušenému mediálnímu prostředí nezávislý web Svobodné fórum, později FORUM 24 a Týdeník FORUM. Oligarchizaci médií popisoval jako závažný problém. Stejně tak ale psal o nebezpečí ze strany agresivního Putinova Ruska, o hysterii z migrantů, o dezinformacích či o zneužívání covidové pandemie k informační manipulaci. Kniha Báječná léta s Babišem přináší soubor textů, které Pavel Šafr během těchto deseti let napsal.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
eReading.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)