Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2874738 obálek a 865765 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ne, pane ministřeAutor: Ondřej Kašina
Rok: 2023
ISBN: 9788090837553
OKCZID: 129182149


Anotace

 

Román ze zákulisí žurnalistiky a diplomacie, napsaný s využitím bohatých profesních zkušeností autora.O čem je tato kniha? Na první pohled by se mohlo zdát, že to je kniha bilanční s řadou autobiografických prvků. Je to také kniha o místech, která běžnému čtenáři zůstávají často nedostupná. Prostředí diplomatických služeb je velmi specifické a s trochou ironie by se dalo říci, že v České republice zvlášť. Hlavně je to však kniha o hodnotách, o hledání smyslu života člověka, který strávil skoro třicet let na zahraničních misích. Ondřej Kašina je autorem, který životní pouť svého hrdiny sleduje s humorem, nadhledem a nechává ve své výpovědi prostor i pro řadu existenciálních otázek.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)