Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2672771 obálek a 807516 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Delila Greenová má všechny na háku : bright falls #1Autor: Ashley Herring Blake, Petra Kubašková
ISBN: 9788090858893
NKP-CNB: cnb003477770
OKCZID: 128941597

Citace (dle ČSN ISO 690):
BLAKE, Ashley Herring. Delila Greenová má všechny na háku: bright falls #1. Překlad Petra KUBAŠKOVÁ. 1. vydání. Ostrava: ConQueer, 2022. 349 stran.


Anotace

 

Romantický příběh o druhých setkáních a o tom, jak se i seberozdílnější životy někdy můžou protnout v tom nejméně pravděpodobném momentě.Delila má na háku všechny a všechno. Je fotografka, žije v New Yorku, postel nemá nikdy prázdnou a zoufalé vzpomínky na dětství dávno pohřbila. Jenom těch zakázek by snad mohlo být víc. Do zatraceného Bright Falls se vrátí jenom proto, aby nafotila svatbu své nevlastní sestry, a pak adié. Tedy... To si myslela do chvíle, než blíže poznala Claire. Claire je jedna z nejlepších kamarádek Deliliny sestry. Zůstala sama na výchovu dcery, potýká se s nespolehlivým bývalým, vlastní knihkupectví a vede dost jednotvárný život, v němž Delila působí jako zjevení s katastrofickým potenciálem. Když je okolnosti během mnoha předsvatebních akcí svedou dohromady, Claire si už není jistá, zda má sílu odolat Delilinu kouzlu. A co hůř, začíná si myslet, že ani odolat nechce...

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)